-11%
Лежак 50см для собак і котів до 7кг Пончик хутряний 50см Мокко
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M Cocoa
550 ₴
490 ₴
Показати оптові ціниКругла лежанка для тварин кольору мокко (сіро-коричневий) із штучного хутра, Ø50 см
Зручна та м’яка лежанка стане улюбленим місцем відпочинку вашого улюбленця. Виготовлена зі штучного хутра «травичка» з ніжним ворсом 2 см, вона створює відчуття тепла та затишку. Наповнювач із холофайбера зберігає форму та забезпечує комфорт, а дно з антиковзної тканини не дозволяє лежанці рухатися по підлозі.
✅ Розміри:
-
Зовнішній діаметр: 50 см
-
Внутрішній діаметр: 30 см
-
Висота бортиків: 20 см
✅ Матеріали:
-
Штучне хутро (ворс 2 см)
-
Наповнювач: холофайбер
-
Дно: антиковзна тканина
✅ Догляд:
-
Чохол незйомний
-
Легко поміщається в пральну машину
-
Прання при температурі до 40°С, без відбілювання, швидко висихає
✅ Для кого підходить:
Кішки та собаки дрібних порід вагою до 7 кг:
-
коти всіх порід (британці, шотландські, сфінкси, мейн-куни до 7 кг)
-
йоркширський тер’єр, той-тер’єр, шпіц, мальтезе, чихуахуа, мопс, французький бульдог (до 7 кг), пекінес, болонка та інші маленькі породи
Ця лежанка подарує вашому улюбленцю максимальний комфорт та затишок, а вам — зручність у догляді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Форма | Кругла |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 490 ₴


