
Хутро травичка 20 мм синє
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Dark blue
від 230 ₴/пог.м
Показати оптові ціни+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканина продається від 1 м погонного.
Тільки повна передолата!
Штучне хутро-травичка. Колір синій. Ширина рулону 1,5 м. Висота ворсу 18-22 мм. Метрів у рулоні 50. Склад 100% поліестер.
Хутро відправляємо впродовж одного-двох днів після замовлення.
Також у наявності інші кольори https://veletenn.com.ua/g29195283-meh-iskusstvennyj-dlya
Колір може відрізнятися від реального, за потреби відправляємо додаткові фото та відео, а також зразки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Щільність | 320 г/м2 |
| Тип сировини | Хімічний |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота ворсу | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення хутра | Для оббивки, Для іграшок, Для покривав, Для одягу |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Склад | 100% Полиэстер |
| Форма сировини | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Властивості тканини | |
| Електричність | True |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Практично безусадна |
- Ціна: від 230 ₴/пог.м


