
Хутро травичка 20мм світлий м'ятний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Mint
від 230 ₴/пог.м
Показати оптові ціни+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканина продається від 1м.пог.
Тільки повна передплата або Промоплата!
Штучне хутро. Колір світлий м'ятний. Ширина рулону 1,5м. Висота ворсу 18-222м. Метрів в рулоні 50. 100% поліестер.
Хутро відправляємо протягом одного-двох днів після замовлення.
Інші кольори також https://veletenn.com.ua/g29195283-meh-iskusstvennyj-dlya
Колір може відрізнятися від реального, за потреби надсилаємо додаткові фото та відео, а також зразки.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1500 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ворсу | 18 мм |
| Колір | Сірий |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Тип сировини | Штучне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення хутра | Для оббивки, Для іграшок, Для покривав, Для одягу |
| Форма сировини | Рулон |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Склад | Поліестер |
| Ширина тканини | 1500 мм |
- Ціна: від 230 ₴/пог.м


