
Лежак хутряний для тварин Flat 45х65х10см Молочний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Flat M Milk
390 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежанка-матрац без бортиків для собак і котів дрібних і середніх порід до 7кг.
Розміри 45х65см, висота 10см, дуже м'яка, виготовлена зі штучного хутра-травички і холофайберу.
Легко поміщається в пральну машину, не линяє. Можна використовувати як окреме спальне місце для тварин, так і в якості подушки в будку чи будиночок.
Для кого підходить лежанка Ø50 см (внутрішній Ø30 см):
🐾 Коти вагою до 7 кг:
-
британська короткошерста
-
шотландська висловуха / прямовуха
-
сфінкс
-
абіссинська
-
інші середні та дрібні породи котів
🐾 Собаки дрібних порід до 7 кг:
-
йоркширський тер’єр
-
той-тер’єр
-
чихуахуа
-
шпіц
-
мальтезе
-
пекінес
-
болонка
-
мопс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | M |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 10 мм |
- Ціна: 390 ₴



