
Хутро травичка рожевий 20мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Pink
230 ₴/пог.м
Показати оптові ціни+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ріжемо тканини від 1м!
Тканини продаються по повній передоплаті.
Тканина штучне хутро. Колір ніжно-рожевий. Ширина рулону 1,5м. Метрів в рулоні 50. 100% поліестер. Ворс 1.8-2см. Щільність 450г/м2.
Через різну передачу кольорів на пристроях колір може відрізнятися, якщо потрібно, ми надсилаємо додаткові фото та відео, а також зразки.
Хутро надсилаємо протягом 1-2 днів після замовлення і оплати!
Штучне хутро травки використовують для виготовлення м’яких іграшок, подушок, різноманітних поробок, покривал, лежаків для тварин, ростових ляльок та карнавальних костюмів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Щільність | 370 г/м2 |
| Вид штучного хутра | Трикотажний |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота ворсу | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Хімічний |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Форма сировини | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Тканина | Плюш |
| Властивості тканини | |
| Електричність | True |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Практично безусадна |
- Ціна: 230 ₴/пог.м


