-10%
М'яка іграшка Ведмідь Тедді 60х40см Сірий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6527 Grey
1 000 ₴
900 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ведмедик Тедді сірий, сидить (лапи не розгинаються). Зріст ведмедика 100см: 60см по спинці + 40 см лапи. Матеріал: штучне хутро, холофайбер. Для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Сірий |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Довжина | 40 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴



