
Ведмідь м'яка іграшка 35*24*27 см опт
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 8045
Відправка з 10 квітня 2026265 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ведмідь молочний з бантом 35*24*27 см. Якісні матеріали: холофайбер, штучне хутро, пластикова фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон, Синтепух, Холлофайбер |
| Прання | Машинна/ручна |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 25 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Персиковий |
- Ціна: 265 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

