
Плюшевий ведмідь 35*24*27 см опт
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 8039
Відправка з 10 квітня 2026265 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ведмідь 35*24*27см. Два кольори: рудий і персиковий.
Якісні матеріали: холофайбер, штучне хутро, пластикова фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон, Синтепух, Холлофайбер |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 25 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 265 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



