Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хутро травичка для виробництва м'яких іграшок, ковдр, ростових іграшок, лежанок для тварин, карнавальних костюмів.
Довжина ворсу 18мм, ширина тканини 150см, щільність 350г/м². Поліестр 100%.
Відправляємо від 1м, тканини тільки по передоплаті.
Колір може відрізнятися, за необхідності до оформлення замовлення відправляємо додаткові фото та відео. Також надсилаємо зразки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Щільність | 370 г/м2 |
| Тип сировини | Хімічний |
| Вид штучного хутра | Трикотажний |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота ворсу | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Склад | 100% полиэстер |
| Форма сировини | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Властивості тканини | |
| Електричність | True |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Практично безусадна |
- Ціна: 230 ₴/пог.м



