-10%
Лежак 50см для собак і котів до 7кг Пончик двосторонній хутряний двоколірний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M Double lilac
550 ₴
495 ₴
Показати оптові ціниЛежак для котів і собак із хутра-трави двох кольорів: бузковий і кремовий. Дуже м'який і комфортний для вашого улюбленця.
Для кого підходить лежанка Ø50 см (внутрішній Ø30 см):
🐾 Коти вагою до 7 кг:
-
британська короткошерста
-
шотландська висловуха / прямовуха
-
сфінкс
-
абіссинська
-
інші середні та дрібні породи котів
🐾 Собаки дрібних порід до 7 кг:
-
йоркширський тер’єр
-
той-тер’єр
-
чихуахуа
-
шпіц
-
мальтезе
-
пекінес
-
болонка
-
мопс
Зовнішній діаметр 50 см, внутрішній діаметр 30 см, висота бортика 20см.
Виготовлений зі штучного хутра та холофайберу.
Лежак пончик двосторонній, подушка знімна.
Можна прати в пральній машині або вручну за температури 40 °C без вибілювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 495 ₴




