Ріжемо тканини від 1м!
Тканини продаються по повній передоплаті.
Тканина штучне хутро. Колір теплий жовтий. Ширина рулона 1,5м. Метрів в рулоні 50. 100% поліестер. Ворс 1.8-2см. Щільність 450г/м2.
Через різну передачу кольорів різними пристроями колір може відрізнятися, якщо потрібно, ми надсилаємо додаткові фото та відео, а також зразки.
Хутро надсилаємо протягом 1-2 днів після замовлення і оплати!
Штучне хутро травки використовують для виготовлення м’яких іграшок, подушок, розмаїтих поробок, покривал, лежаків для тварин, ростових ляльок та карнавальних костюмів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Щільність | 320 г/м2 |
| Вид штучного хутра | Трикотажний |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота ворсу | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Хімічний |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Склад | 100% полиэстер |
| Форма сировини | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Тканина | Плюш |
| Властивості тканини | |
| Електричність | True |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Практично безусадна |
- Ціна: 230 ₴/пог.м



