Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканина продається від 1м.пог.
Тільки повна передплата або Промоплата!
Штучне хутро. Колір світлий м'ятний. Ширина рулону 1,5м. Висота ворсу 18-222м. Метрів в рулоні 50. 100% поліестер.
Хутро відправляємо протягом одного-двох днів після замовлення.
Інші кольори також https://veletenn.com.ua/g29195283-meh-iskusstvennyj-dlya
Колір може відрізнятися від реального, за потреби надсилаємо додаткові фото та відео, а також зразки.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1500 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ворсу | 18 мм |
| Колір | Сірий |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Тип сировини | Штучне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення хутра | Для оббивки, Для іграшок, Для покривав, Для одягу |
| Форма сировини | Рулон |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Склад | Поліестер |
| Ширина тканини | 1500 мм |
- Ціна: від 230 ₴/пог.м



