-10%
М'яка іграшка Ведмедик 45х28 см коричневий
- Готово до відправки
- Код: 8036
700 ₴
630 ₴
+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Ведмедик коричневого кольору з бантом із плюшу, 73 см (спинка 45 см, ніжка 28 см). Ведмедик сидить. Прекрасний подарунок як дорослим, так і для діток.
Виготовлений з штучне хутро та гіпоалергенного наповнювача — силіконізованого волокна.
Виготовлений з штучне хутро та гіпоалергенного наповнювача — силіконізованого волокна.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 45 см |
| Стан | Новий |
| Прання | Машинна/ручна |
| Наповнювач | Синтепон |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 26 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 35 см |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 630 ₴

