Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканина продається від одного погонного метру.
Тільки повна передоплата!
Штучне хутро. Колір сірий. Ширина рулона 1,5м. Висота ворсу 18-22мм. Метрів в рулоні 50. 100% поліестер.
Мех відправляємо протягом одного-двох днів після замовлення.
Інші кольори також https://veletenn.com.ua/g29195283-meh-iskusstvennyj-dlya
Колір може відрізнятися від реального, за потреби надсилаємо додаткові фото та відео, а також зразки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид штучного хутра | Трикотажний |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота ворсу | 20 мм |
| Щільність | 370 г/м2 |
| Тип сировини | Хімічний |
| Властивості тканини | |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Практично безусадна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення хутра | Для оббивки, Для іграшок, Для покривав, Для одягу, Для інтер'єру, для оббивки |
| Форма сировини | Рулон |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Склад | Поліестер |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Тканина | Плюш |
- Ціна: від 230 ₴/пог.м




