-10%
Зайчик в платті м'яка іграшка 42см персиковий, рожевий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2323
600 ₴
540 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка заєць в сукні.
Розмір 42*29*35см.
Власне виробництво, якісні матеріали: штучне хутро, холофайбер.
Для діток від 3 років.
М'яка іграшка з якісного хутра та м'якого наповнювача. Власне виробництво. Розмір: спинка 42 см, ніжка 29 см, ширина 35 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепух, Синтепон, Холлофайбер |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 35 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Виробник | |
| ТМ | Велетень |
- Ціна: 540 ₴




