-10%
М'яка іграшка Ведмедик із серцем 80х65см Сірий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10519
1 100 ₴
990 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ведмедик сидить. Розмір 145 см (80 см спинка + 65 см ніжка), ширина 55 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Валентинка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепух, Синтепон, Холлофайбер |
| Колір | Сірий |
| Висота | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Довжина | 65 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Виробник | ТМ Велетень |
- Ціна: 990 ₴





