-10%
М'яка іграшка Плюшевий ведмедик іграшка 35х25 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10312
550 ₴
495 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 853-58-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшевий ведмедик виробляється у двох кольорах. Сидить. Розміри: 35см спинка + 25см лапи. Власне виробництво.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон, Синтепух, Холлофайбер |
| Прання | Машинна/ручна |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 26 см |
| Довжина | 25 см |
| Стан | Новий |
| Виробник | |
| ТМ | Велетень |
- Ціна: 495 ₴


