Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хутро продається від 1м.п.
Колір може відрізнятися, якщо необхідно, надсилаємо додаткові фото та відео, а також зразки.
100% поліестер. Ворс 2см, ширина полотна 150см, щільність 450г/м2.
Використовують для виготовлення пледів і покривал, м’якої іграшки, ліжок для тварин, сценічних костюмів і ростових ляльок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота ворсу | 20 мм |
| Щільність | 370 г/м2 |
| Властивості тканини | |
| Електричність | True |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Практично безусадна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Хімічний |
| Форма сировини | Рулон |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Тканина | Плюш |
- Ціна: 230 ₴/пог.м



