Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продаж від 1м.
Колір може відрізнятись, за необхідності надсилаємо додаткові фото та відео, а також зразки (запитуйте по телефону або в чаті, перед замовленням).
Лише повна передпплата (відрізний товару).
100% поліестер. Ширина 150см, ворс 2см, щільністю 350г/м2.
Використання: хутро травичка використовується для пошиття м’яких іграшок, покривал, накидок, пледів, будиночків для тварин, карнавальних костюмів, ростових ляльок.
Надсилання пн-пт, через 1-2 дні після замовлення і оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Тип сировини | Хімічний |
| Призначення хутра | Для одягу, Для оббивки, Для іграшок, Для покривав, Для інтер'єру |
| Вид штучного хутра | Трикотажний |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота ворсу | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид хімічної тканини | Синтетична |
| Склад | 100% полиэстер |
| Форма сировини | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Тканина | Плюш |
| Властивості тканини | |
| Електричність | True |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Практично безусадна |
- Ціна: від 230 ₴/пог.м




